Консультації

“Все взяти та розділити”, – Шаріков П.П., той що герой Булгакова? Ні! Д. Гетманцев – той що голова податкового Комітету

Якщо ти плануєш купити щось дороге в Україні, то в тебе спитають, звідки гроші…

Також голова податкового Комітету Данило Гетьманцев розповів, що потрібно вилучити надприбутки у великого бізнесу та перерозподілити доходи.
 

Голова податкового Комітету Верховної Ради, «Слуга народу» Данило Гетьманцев розповів, коли українці не зможуть купити квартиру з відстрочених ними грошей, якщо ті не пройшли через податкову амністію.

Наслідки для людей є вже зараз. Спробуйте провести значну велику операцію у банку, не вказавши походження грошей.

Фінансовий моніторинг посилюватиметься, хочемо ми цього чи ні. Це не наша вимога, не наша вигадка. Ми є частиною цивілізованого світу, який посилює фінансовий моніторинг. Це дуже відкрита, прогнозована та жорстка позиція світових лідерів про те, що фінанси мають бути прозорими.

Слід будь-яких грошей слід відстежити. Говорити про наслідки у вигляді непрямих методів податкового контролю зарано. Законопроект готує Міністерство фінансів Отримаємо, вивчимо і прийматимемо рішення. Але це не є основним стимулом для участі в амністії.

Основним стимулом має бути те, як ти плануєш своє життя хоча б наступні 5 років. Якщо ти хочеш, щоб твої діти навчалися за кордоном, то варто знати, що жодного євро вже зараз не буде прийнято в іноземних банках, якщо у нього не буде походження.

Якщо ти плануєш купити квартиру – банк не сприйме гроші без чистої історії. А документи податкової амністії доводять легальність походження грошей.

Якщо ти плануєш купити щось дороге в Україні, то в тебе явно спитають, звідки гроші. Це правда. За 5% отримати можливість позбутися будь-яких питань — це більш ніж пільгові умови, за звичайної ставки 19,5% на доходи фізичних осіб», – заявив він.

Крім того, на думку Гетьманцева, щоб створити в Україні прошарок середнього класу, потрібно справедливо поділити доходи.

«У нас розшарування суспільства пов’язане з тим, що надвеликий бізнес отримує надприбутки, а жебраки пенсіонери одержують 2 тис. гривень пенсії. Потрібно перерозподіляти валовий національний дохід справедливо, вилучаючи надприбутки у надвеликого бізнесу. Власне, це те, що ми реалізовуємо два з половиною роки. …Якщо ​​нормально не запрацюють правоохоронні органи та суди, якщо не буде рівності перед законом у сфері оподаткування, то успішного розвитку середнього класу нам не вдасться досягти»,

– вважає він.

Також Д. Гетманцев має амбітні плани на ПДФО та зменшення ставки оподаткування.

Знову головний біль всіх бухгалтерів. Тільки звикли та напрацювали способи вирішення помилок при поданні нового об’єднаного звіту, спершу завилась інформація та зареєстровані у ВРУ Законопроєкти про розділ ЄСВ та ПДФО у звітності. Як знову нам обіцяють чергове об’єднання. 

Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Біометричні дані у захисті особистої інформації: що варто знати користувачам

Сучасний смартфон — це постійний супутник життя, за допомогою якого можна керувати фінансовими операціями, здійснювати…

9 години ago

Як отримати витяг з єдиного державного реєстру виконавчих проваджень?

Реєстр виконавчих проваджень — це автоматизована платформа, що надає можливість доступу та операцій у електронному…

3 дні ago

Будівельні матеріали: міцний фундамент успішного бізнесу

  В сучасному світі, де конкуренція постійно зростає, важливо мати надійних партнерів та якісні матеріали.…

2 тижні ago

Алгоритм дій щодо примусового стягнення боргів від Мін’юсту

Отримали рішення суду, проте боржник відмовляється виконувати його добровільно? Аби розпочати примусове виконання, потрібно звернутися…

1 місяць ago

Нові правила мобілізації: головні засади нового закону

Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому Закон №10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих…

1 місяць ago

Чи треба проводити індексацію заробітної плати у квітні та травні 2024 року?

За даними Держстату, інфляція на споживчому ринку в березні 2024 р. порівняно з лютим 2024…

1 місяць ago