Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як не допустити борг при сплаті ЄСВ
Консультації

Як не допустити борг при сплаті ЄСВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Коли ЄСВ вважається сплаченим?

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області звертають увагу платників на те, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. При цьому, платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку (ст. 9 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

ЄСВ вважається сплаченим, зокрема:

у день списання банком або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, суми платежу з рахунку платника незалежно від часу її зарахування на рахунок органу ДПС – у разі перерахування сум ЄСВ з рахунку платника на відповідні рахунки органу ДПС;

у день прийняття до виконання банком або іншою установою – членом платіжної системи документа на переказ готівки разом із сумою коштів у готівковій формі – при сплаті ЄСВ готівкою;

у день надходження коштів на відповідні рахунки органів ДПС, відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів – у випадку сплати ЄСВ в іноземній валюті.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Увага! З 3 січня діятимуть нові рахунки з ЄСВ (поки є для 15-ти областей та Києва)
Мітки

Наша розсилка

Події

квітень, 2020

X