Це цікаво

Як відкрити корпоративний рахунок в європейській платіжній системі з прямим IBAN?

Платіжні системи надають можливість виконувати безліч операцій, не завжди доступних в звичайному банку і завдяки цьому є популярним рішенням серед бізнесу.

Європейська платіжна система може бути хорошою альтернативою банку за умови, що функціональність платформи дозволяє користувачам отримувати перекази, здійснювати виплату заробітної плати, приймати оплату кредитною карткою, здійснювати розрахунки з постачальниками, обмінювати валюту і виконувати платежі в зоні SEPA.

Платіжна система, про яку сьогодні піде мова, контролюється банком Литви згідно з положенням про електронні гроші. Відкриття рахунку може бути проведено дистанційно з наданням певного пакету документів.
Рахунок можуть відкрити компанії- нерезиденти, включаючи компанії з країн СНД.

ІТ та крипто-бізнес також приймається за умови наявності ліцензій. Технічна підтримка доступна 24/7 англійською та російською мовами.

Вимоги мінімального депозиту і балансу відсутні. При відкритті рахунку необхідно сплатити комісію в розмірі від 50 до 1500 EUR в залежності від типу компанії і діяльності. Щомісячне обслуговування обійдеться в суму від 10 до 300 EUR, відповідно. Основна валюта – EUR, є основною також і для вхідних платежів. При здійсненні переказів можна використовувати інші валюти.

Для відкриття корпоративного рахунку необхідно надати скан-копії реєстраційних документів компанії, документи, що підтверджують функціонування компанії, завірених Апостілем не більше, ніж 6 місяців тому, а також опис діяльності, рішення ради директорів, схема бенефіціарів, наявні ліцензії та інші документи. У деяких випадках необхідно буде відправити нотаріально завірені копії документів по звичайній пошті.
Також необхідно надати особисті документи бенефіціарів, директорів і акціонерів: копії паспортів, термін дії яких становить не менше 2 місяців, документ, що підтверджує місце проживання.

Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Алгоритм дій щодо примусового стягнення боргів від Мін’юсту

Отримали рішення суду, проте боржник відмовляється виконувати його добровільно? Аби розпочати примусове виконання, потрібно звернутися…

3 тижні ago

Нові правила мобілізації: головні засади нового закону

Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому Закон №10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих…

3 тижні ago

Чи треба проводити індексацію заробітної плати у квітні та травні 2024 року?

За даними Держстату, інфляція на споживчому ринку в березні 2024 р. порівняно з лютим 2024…

3 тижні ago

Як вийти на закордонний ринок за допомогою онлайн реклами

Вихід на закордонний ринок відкриває нові перспективи для бізнесу. Якщо ви досі продаєте свої товари…

3 тижні ago

Заборгованість з єдиного внеску: ризики для працівника та роботодавця

Єдиний внесок платник має сплачувати незалежно від свого фінансового стану. Зобов’язання із сплати єдиного внеску…

4 тижні ago

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію?

Раніше оформлення шлюбу було складним і тривалим процесом. Однак тепер усе змінилося – подати заяву…

4 тижні ago