Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як відобразити в звіті з ЄСВ виплачені авансом відпускні
Консультації

Як відобразити в звіті з ЄСВ виплачені авансом відпускні

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Розглянемо випадок, коли виплата відпускних працівнику за наступний місяць відбулась авансом у поточному місяці.

Роботодавці формують та надають Звіт про суми нарахованої заробітної плати  (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою № Д4, наведеною у додатку 4 до Порядку № 435. В таблицях 6 та 7 Звіту за формою Д4 відображаються нараховані суми заробітної плати (доходу). 

У разі якщо зарплатний дохід було виплачено у звітному місяці, але не нараховано, то у Звіті за формою № Д4 за такий звітний місяць він не відображається. Його буде відображено у тому місяці, коли він буде нарахований.

Тобто, якщо відпускні наступного місяця виплачуються в поточному місяці, а їх нарахування відбудеться в наступному місяці, то у Звіті № Д4 вони не відображаються. У разі, якщо відпускні наступного місяця виплачуються та нараховуються в поточному місяці, то їх слід відобразити у Звіті за формою № Д4 за поточний місяць, але вказати в графі 11 таблиці 6 місяць, за який вони нараховані.

Відпускні в таблиці 6 Звіту за формою №Д4 відображаються окремим рядком з кодом типу нарахувань «10» в графі 10.

Вісник ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ФОП - закриватись я боюсь, маю податковий борг!

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X