Головна » Бухгалтеру » Консультації » Який порядок видачі готівкових коштів у разі видачі готівки окремим ФО з каси підприємства ФОП?
Консультації

Який порядок видачі готівкових коштів у разі видачі готівки окремим ФО з каси підприємства ФОП?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відповідно до п. 27 розд. ІІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, видача готівки фізичним особам, яких немає в штатному розписі установи/підприємства, проводиться за видатковими касовими ордерами, що виписуються окремо на кожну особу, або за окремою видатковою відомістю.
   

  Касир вимагає пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів, у разі видачі окремим фізичним особам готівки (у тому числі працівникам установи/підприємства) за видатковим касовим ордером або видатковою відомістю, записує його найменування і номер, ким і коли він виданий.

Фізична особа розписується у видатковому касовому ордері або видатковій відомості про одержання готівки із зазначенням одержаної суми (гривень – словами, копійок – цифрами).

Одержувачі пред’являють паспорти чи документи, що їх замінюють, якщо видаткова відомість складена на видачу готівки кільком особам, та розписуються у відповідній графі документа.

 

ЗІР 109.15


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  За якими показниками визначається позитивна податкова історія платника ПДВ?

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X