Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Зареєструвати місце проживання дітей можна буде на порталі «Дія»
Держоргани інформують Це цікаво

Зареєструвати місце проживання дітей можна буде на порталі “Дія”

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Уряд дозволив подавати заяву щодо одночасної реєстрації місця проживання дітей до 14 років та зняття з попереднього місця онлайн через портал «Дія».

Відповідні зміни до постанов № 207 та № 691 були схвалені Кабінетом Міністрів 22 липня.

«Зареєструвати місце проживання дітей можна буде на порталі «Дія». За місяць запускаємо комфортний сервіс для українських родин.

Кабмін ухвалив відповідні зміни сьогодні. Для 6,5 млн дітей до 14 років будуть доступні онлайн-реєстрація місця проживання та зняття з неї.

Спрощена послуга замість 4 візитів до ЦНАП або органів реєстрації. Кількість паперових документів зменшується з 3 до 0. Електронна заява. Особисте звернення батьків не потрібне», розповів у Facebook Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Для того, щоб зареєструвати місце проживання дітей, батькам чи одному з них необхідно мати електронний підпис (КЕП). Потрібно буде лише заповнити заяву на порталі «Дія» – і того ж або наступного дня (крім вихідних) отримати сповіщення про реєстрацію.

Оплатити адмінзбір за послугу можна буде також онлайн.

Спочатку послуга працюватиме в тестовому режимі в Києві, Харкові, Рівному, Львові, Луцьку, Одесі, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі та Маріуполі.

Мінцифра


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Мінцифри створює Дія.City для розвитку IT-індустрії в Україні

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X