Головна » Бухгалтеру » Консультації » Декларація з плати за землю: зміни 2018
Консультації

Декларація з плати за землю: зміни 2018

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Ми вже повідомляли про нові форми звітності у 2018 році. Тепер детально розглянемо, що нового в кожній декларації окремо. Почнемо із Податкової декларації плати за землю.

Наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 №9 “Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)” внесено зміни до Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

З 2018 року платники податків повинні подавати звітність з плати за землю за новою формою

У новій формі декларації зокрема:

—         змінено кол. 8 розрахунків суми земельного податку та орендної плати — розмежовано одиниці виміру (га/кв.м), які зазначаються у витягах про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що надаються Держгеокадастром;

—         уточнено кол. 10 розрахунків суми земельного податку та орендної плати — доповнено словами “одиниці площі”, тобто для розрахунку суми податкового зобов’язання застосовується нормативно-грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки, а не усієї земельної ділянки;

—         інформація щодо категорії/цільового призначення земельної ділянки зазначається відповідно до Класифікатора видів цільового призначення земель, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 №548 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2010р. за №1011/18306).

Водночас нагадуємо, що відповідно до вимог ст. 286 ПКУ останнім днем подання звітності з плати за землю є 20 лютого поточного року.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Звітуємо з податку на нерухомість за 2019 рік

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четырнадцать − один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Великие умы обсуждают идеи. Средние умы обсуждают события. Мелкие умы обсуждают людей

— Элеонора Рузвельт

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: