Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Відшкодування сум ПДВ за заявами поданими до 01.02.2016р Рішення Уряду
Держоргани інформують

Відшкодування сум ПДВ за заявами поданими до 01.02.2016р Рішення Уряду

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Кабінет Міністрів України схвалив зміни до Податкового кодексу України, які врегульовують порядок відшкодування сум податку на додану вартість за заявами, поданими до 1 лютого 2016 року, та по яким суми ПДВ  станом на 1 січня 2017 року не були відшкодовані. Весь обсяг невідшкодованого ПДВ буде вноситися з урахуванням узгодження до Тимчасового реєстру, формуватися та повертатися платникам у хронологічному порядку надходження заяв.

Основними умовами є відшкодування платникам сум з податку на додану вартість, щодо яких станом на 1 лютого 2017 року не закінчені процедури адміністративного або судового оскарження, з урахуванням відображення узгодженої суми в Тимчасовому реєстрі на наступний день після отримання рішення за результатами закінчення процедури оскарження або рішення суду, що набрало законної сили.

Станом на  1 січня 2018 року, вірогідна до включення в Тимчасовий реєстр сума залишку невідшкодованого ПДВ, заявлена до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку, складає 4,7 млрд. грн.,  з якої в оскарженні – 4 млрд. грн.

ДФС

58 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X