Головна » Бухгалтеру » Консультації » 15 вересня останній день подання заяви на іншу групу ФОП та спрощену систему оподаткування!
Консультації

15 вересня останній день подання заяви на іншу групу ФОП та спрощену систему оподаткування!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

15 вересня 2020 року є граничним терміном для подання платниками податків заяв про перехід на спрощену систему оподаткування з наступного кварталу.

Крім цього, 15 вересня 2020 року є граничним терміном і для подання заяви про перехід на іншу групу платника єдиного податку.

Форма заяви та розрахунок про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена наказом міністерства фінансів від 16.07.2019 року  № 308.

Довідково:  суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу (пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Разом з тим, платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку (пп. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 ПКУ).

25 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X