Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП є власником нежилого майна — як сплачувати податок: як фізособа чи як ФОП?
Консультації

ФОП є власником нежилого майна — як сплачувати податок: як фізособа чи як ФОП?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, установлених законом (п. 1 ст. 320 Цивільного кодексу України).

Суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи.

Фізичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати (ст. 325 Цивільного кодексу України).

Оскільки Податковим кодексом не визначено такого платника, як фізична особа -підприємець, то фізична особа — власник об’єктів житлової та нежитлової нерухомості сплачує податок на нерухомість за нормами, передбаченими для фізичних осіб.

Порядок справляння податку на нерухоме майно  визначено ст. 266 Податкового кодексу.

ДФС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

11 − восемь =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Не вся та прибыль, которая попала в кошелек или на счет

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

  • 2 недели ago by buh24comua Як потрібно зустрічати бухгалтера з роботи
  • 24
    5 дней ago by buh24comua #Б24
  •   24
    7 дней ago by buh24comua Жизненно :) #Б24

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: