Головна » Бухгалтеру » Консультації » 20-ОПП: заповнення, у разі придбання транспортного засобу для використання по всій території Україні\передачі його в оренду
Консультації

20-ОПП: заповнення, у разі придбання транспортного засобу для використання по всій території Україні\передачі його в оренду

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 1588), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП) у порядку, встановленому розд. VIIІ Порядку № 1588.

Згідно з Пам’яткою для заповнення розділу 3 повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, графи 6 – 7 «Територія територіальної громади, де знаходиться об’єкт оподаткування» заповнюються відповідно до Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (КАТОТТГ), затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій від 26.11.2020 № 290 із змінами і доповненнями, що розміщений на офіційному вебсайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Таким чином, у разі придбання транспортного засобу для використання по всій території Україні або передачі його в оренду, платник податків зазначає у графах 6 – 7 «Територія територіальної громади, де знаходиться об’єкт оподаткування» та графі 8 «Місцезнаходження об’єкта оподаткування» Повідомлення за ф. № 20-ОПП адресу місця реєстрації транспортного засобу.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X