Головна » Сентябрь 2019 » Архів 17.09.2019

Архів17.09.2019

Консультації

Чи можуть ФОП — платники ЄП, які здійснюють перевезення пасажирів, при продажу квитків, білетів, талонів не застосовувати РРО, а вести РК та КОРО у разі перевищення обсягу доходу 1 млн.грн.?

Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) реєстратори розрахункових...

Консультації

Чи має право комісія із соціального страхування призначити допомогу за листком непрацездатності без діагнозу та шифру?

Відповідно до частини 3 статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105-ХІV від 23.09.1999 зі змінами та доповненнями...

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Одинаково спокойно относятся к деньгам лишь мудрецы и бухгалтеры.