Головна » Відео » 5 TED-виступів про те, як ставити цілі та досягати їх
Відео

5 TED-виступів про те, як ставити цілі та досягати їх

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

«Три способи (довгострокового) планування», Арі Валлах

 

Ми все частіше приймаємо рішення відповідно до наших короткострокових цілей та вигод. Але при такому підході наше майбутнє стає більш непевним та менш безпечним. Як ми можемо навчитися думати про краще майбутнє та планувати його у довгостроковій перспективі, аж на часи наших онуків, наприклад? Арі Валлах виділяє три тактики для мислення за рамками негайного.

«Чому варто визначити свої страхи замість ваших цілей?», Тім Ферріс

Важкі рішення – те, чого найбільше боїмось робити, просити чи казати – часто саме те, що нам варто зробити. Як нам подолати параліч і почати діяти? Тім Ферріс, автор книги «Працюй чотири години на тиждень», заохочує глядачів уявити та деталізувати свої страхи, застосовуючи просту вправу, яка називається «постановка страхів». Дізнайтеся більше, як ця практика може допомогти вам досягати успіху в умовах високого стресу, та відділити те, що ви можете контролювати, від того, чого контролювати не можете.

«П’ять способів убити свої мрії», Бель Песке

Ми всі хочемо винайти продукт, що змінить світ, створити успішну компанію, написати книгу, яка стане бестселером. І все ж таки мало хто із нас насправді це робить. Бразильська підприємниця Бель Песке розвінчує п’ять міфів, у які легко повірити. Бо ці міфи гарантують, що ваші проекти мрій ніколи не здійсняться.

«Тримайте свої цілі при собі», Дерек Сіверс

Розробивши новий блискучий життєвий план, наш перший інстинкт – розповісти про це комусь. Але Дерек Сіверс каже, що краще тримати цілі в таємниці. Він показує дослідження, яке розпочалося ще з 1920-х років, щоб показати, чому люди, які повідомляють про свої амбіції, мають менше шансів їх досягти.

«Чому ви не зможете мати гарну кар’єру», Ларрі Сміт

У цьому комічному виступі Ларрі Сміт не стримує себе у виразах, наводячи абсурдні виправдання, які придумують собі люди, коли їм не вдається досягати бажаного. Виступ з українськими субтитрами доступний за посиланням.


Поділіться з друзями - підтримайте проект