Головна » На правах реклами » Аутсорсінг бухгалтерії. Коли це вигідно?
На правах реклами

Аутсорсінг бухгалтерії. Коли це вигідно?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Кожне підприємство – юридична особа на будь якій системі оподаткування має вести бухгалтерський облік. Адже він є перш за все основою для правильності обрахування податків і правильне його ведення може забезпечити хоч якийсь захист від свавілля перевіряючих органів.

Закон України “Про бухгалтерський облік” дає масу варіантів, щодо організації ведення бухобліку. Найбільш розповсюдженими серед них є:

 • Найняти штатного бухгалтера;
 • Звернутися до послуг віддаленого бухгалтера – фізичної особи;
 • Звернутись до аутсорсингової компанії, яка на цьому спеціалізується.

Коли вам потрібен штатний бухгалтер?

Якщо у вашої компанії досить великий документообіг і відвантаження продукції відбувається мало не кожен день і по пару разів (від 100 видаткових накладних) на місяць, то штатний бухгалтер вам необхідний, адже багато власників та директорів бізнесу забувають, що окрім виписки видаткових накладних у бухгалтера буде ще купа іншої роботи (виписка та реєстрація податкових накладних, рознесення банківських виписок, нарахування заробітної плати, складання та подання звітності). І ці 100 видаткових перетворюються в дуже великий шмат роботи.

Але не треба забувати, що штатний бухгалтер тягне за собою витрати: явні та не дуже явні. Окрім виплати заробітної плати та податків бухгалтеру слід надати робоче місце, комп’ютер, спеціалізовані бухгалтерські видання тощо. Тому слід уважно підрахувати чи потягне ваш бізнес такі витрати.

“Приходящий” бухгалтер

Ще одним більш вигідним варіантом є звернення до практикуючого бухгалтера, який буде працювати віддалено і приходити до вас пару разів на місяць. Зазвичай такому бухгалтеру ЗП платиться неофіційно і його не беруть у штат. Варіант спокусливий, але й дуже ризиковий, адже такий бухгалтер не несе ніякої відповідальності за те, що він вам наробить в вашому обліці і коли у вас буде перевірка, то може потім бути сюрприз і досить неприємний для керівника.

Аутсорсингова компанія

Дуже розповсюдженим варіантом в Європі та США є доручення вести бухоблік сторонній організації, яка на цьому спеціалізується. Це пов’язано з тим, що облік там не такий складний та заплутаний як у нас і навіть досить великі компанії таке практикують.

У нас поки що бізнес не дуже довіряє таким компаніям, але цей процес не стоїть на місці і бізнес вже починає розуміти всі переваги такого варіанта співробітництва.

В чому ж переваги таких компаній:

 • там зазвичай працюють досить кваліфіковані спеціалісти, які в курсі всіх змін в законодавстві;
 • економія на робочому місці та оргтехніці;
 • не треба виписувати спеціалізовані видання;
 • не треба оплачувати лікарняні та відпускні;
 • не треба оплачувати підвищення кваліфікації;
 • погляд зі сторони на ваш бізнес і недоліки які в ньому є.

Але є і певні недоліки:

 • досить складно знайти компетентну аутсорсингову компанію, яка буде дбати про ваш бізнес;
 • не постійні витрати на бухоблік (вартість залежатиме від кількості операцій), але це можна вважати і плюсом.;
 • не прозорий механізм розрахунку вартості послуг, що може привести до завищення вартості послуг;
 • недостатність уваги та неоперативність у роботі.

Тож, якщо ви вирішили звернутись до аутсорсингової компанії і покласти на неї ведення бухгалтерського обліку то при правильному подході ви зробите правильний вибір.

Однією із таких компаній в м.Києві є ТОВ “БУХКОНСАЛТ”, яка займається наданням послуг з ведення бухгалтерського обліку. У свої роботі вона старається нівелювати всі недоліки, які ми перерахували вище і намагається стати партнером бізнесу своїх клієнтів.

В чому переваги даної компанії?

 • Кваліфіковані спеціалісти, які завжди в курсі останніх змін в законодавстві. І на цю тему вони часто пишуть статті для нашого сайту;
 • прозоре ціноутворення вартості послуг;
 • щомісячний звіт про роботу з детальним прописом усіх дій;
 • оперативність у роботі, яка проявляється майже у миттєвій реакції на запити клієнтів.

Сайт компанії: vashoblik.org.ua

E-mail: vashoblik@gmail.com

Довірьте ведення бухгалтерського обліку професіоналам 

14 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X