Головна » Бухгалтеру » Консультації » Борг з податків протягом 6 місяців = виключення з реєстру платників єдиного податку
Консультації

Борг з податків протягом 6 місяців = виключення з реєстру платників єдиного податку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, у разі наявності у неї податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів зобов’язана перейти на сплату інших податків і зборів, в останній день другого із двох послідовних кварталів. У випадку якщо платник не сплатить борг чи не здійснить такий перехід самостійно, контролюючий орган має право виключити його з реєстру платників єдиного податку. 

Відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПКУ податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПКУ строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ. Погашення податкового боргу – це зменшення абсолютного значення суми такого боргу, підтверджене відповідним документом (п. п. 14.1.152 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Окрім того у фіскальній службі зазначили, що наявність у платника податків податкового боргу зі сплати податків та зборів, в тому числі, який не пов’язаний із здійсненням господарської діяльності, крім наявного боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є підставою для відмови у реєстрації фізичної особи – підприємця платником єдиного податку.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ОПЛАТА ПРАЦІ І ЄСВ 2019: ЩО НЕ ВРАХОВАНО

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X