Головна » Для відпочинку » Стиль життя » Через епідемію коронавірусу Coursera і Prometheus відкривають безкоштовний доступ до курсів
Стиль життя

Через епідемію коронавірусу Coursera і Prometheus відкривають безкоштовний доступ до курсів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Платформа Coursera for Campus відкриває доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій, щоб студенти вишів, які знаходяться на карантині, змогли продовжити навчання.

Курси будуть безкоштовними з 12 березня до 31 липня, повідомляє видання “Цех”. Після цього, в залежності від того, як буде розвиватися ситуація у світі, компанія вирішить, продовжувати відкритий доступ чи ні. Щоб студенти отримали доступ до курсів, університет повинен зареєструватися на Coursera for Campus.

“У найближчі кілька днів ми також проведемо серію вебінарів, у ході яких поділимося всілякими матеріалами і досвідом, накопиченим учасниками нашої партнерської спільноти, щоб допомогти установам впроваджувати онлайн-моделі навчання”, – розповідає генеральний директор Coursera Джефф Маджіонкалда.

Coursera – це проєкт у сфері онлайн-освіти, заснований професорами Стенфордського університету.

Українська освітня платформа Prometheus також запропонувала вчителям, батькам, школярам і студентам використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефективного дистанційного навчання на час карантину.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки