Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи будуть витрати у ФОП на загальній системі оподаткування, якщо він надав благодійну допомогу?
Консультації

Чи будуть витрати у ФОП на загальній системі оподаткування, якщо він надав благодійну допомогу?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Згідно з п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої ФОП.

Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів ФОП від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, яким не передбачено віднесення до витрат сум благодійної (спонсорської) допомоги, яку надає ФОП на загальній системі оподаткування.

Отже, сума благодійної (спонсорської) допомоги, яка надана неприбутковій організації ФОП на загальній системі оподаткування, не відноситься до витрат такого підприємця.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Нова форма звітності для ФОП єдинників із 01.01.2021 рік

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X