Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство оплатило навчання?
Консультації

Чи має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство оплатило навчання?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Чи має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство здійснювало перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу на навчання його дитини, але у платіжному дорученні як «Платник» вказано підприємство?

Для підтвердження понесених витрат на навчання, платнику необхідно отримати довідку від працедавця, який за його дорученням здійснював перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу та копії платіжних доручень, якими здійснювалось перерахування.

Відповідно до вимог п. 3.7 глави 3 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22 із змінами та доповненнями, реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

Враховуючи викладене, довідка від працедавця, який за дорученням платника податку здійснював перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу до навчальних закладів для оплати його навчання чи навчання інших членів сім’ї першого ступеня споріднення, є підставою для отримання платником податку податкової знижки за навчання.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Квоти для осіб передпенсійного віку при працевлаштуванні на роботу

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X