Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?
Консультації

Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

 У випадку неврахування таблиці даних платника ПДВ платник має право подати її повторно.
Відповідно до пункту 56.1 статті 56 Податкового Кодексу України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. 

Одночасно повідомляємо, згідно Порядку таблиця даних платника підлягає врахуванню у разі надходження до контролюючого органу відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.

Наразі ДПС здійснюються всі відповідні заходи по забезпеченню, у найкоротші строки, можливості виконання судових рішень щодо врахування таблиці платника ПДВ з урахуванням вимог діючого законодавства. Про реалізацію зазначених змін платників податків буде проінформовано на офіційному порталі ДПС.

ЗІР 101.18


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Більш ефективна боротьба з мінімізаторами, більше захисту прав сумлінних платників?

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X