Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи можна надати інформацію на письмовий запит органу ДПС в електронному вигляді через Електронний кабінет?
Консультації

Чи можна надати інформацію на письмовий запит органу ДПС в електронному вигляді через Електронний кабінет?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На письмовий запит органу ДПС суб’єкт господарювання в письмовій формі (листом) надає інформацію (документальне підтвердження) в один із таких способів:

  • особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Такий лист, що надсилається на запит органу ДПС, повинен містити:

  1. номер та дату запиту органу ДПС, на який надається відповідь;
  2. інформацію, що запитується органом ДПС.

При цьому, платник податків стає користувачем електронного кабінету та набуває право подавати звітність в електронній формі і вести листування засобами електронного зв’язку в електронній формі після проходження в електронному кабінеті електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису з дотриманням вимог законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» із змінами та доповненнями та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» із змінами та доповненнями або тих сервісів ідентифікації, використання яких дозволяється методологом електронного кабінету (п. 42 прим. 1.5 ст. 42 прим. 1 ПКУ).

Платник податків, що пройшов ідентифікацію в електронному кабінеті, самостійно визначає спосіб взаємодії з контролюючим органом, а саме в загальному порядку чи в електронній формі (абзац четвертий п. 42 прим. 1.5 ст. 42 прим. 1 ПКУ).


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Експериментальний проєкт бета-тестування програмного РРО ”пРРОсто”: долучайтесь!

Наша розсилка

Події

січень, 2021

X