Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи необхідне використання РРО при реалізації продукції власного виробництва?
Консультації

Чи необхідне використання РРО при реалізації продукції власного виробництва?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Згідно норм, встановлених п. 1 ст. 9 Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», РРО та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі

  • продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту,
  • лікарських засобів,
  • виробів медичного призначення,
  • ювелірних 
  • побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння)

підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання.

Зауважимо, що до продукції власного виробництва відноситься продукція, яка виробляється та реалізується самим підприємством в єдиному технологічному процесі з використанням власної або найманої робочої сили.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X