Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи оподатковується внесення до статутного фонду ЮО рухомого і нерухомого майна ФО?
Консультації

Чи оподатковується внесення до статутного фонду ЮО рухомого і нерухомого майна ФО?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Згідно з п.п.165.1.44 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України  до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума майнового та немайнового внеску платника податку до статутного фонду юридичної особи – емітента корпоративних прав, в обмін на такі корпоративні права.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

листопад, 2021

X