Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи потрібно підприємцю, який отримав електронний підпис направляти в Електронному кабінеті до податкової приєднання до договору про визнання е-документів?
Консультації

Чи потрібно підприємцю, який отримав електронний підпис направляти в Електронному кабінеті до податкової приєднання до договору про визнання е-документів?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наголошуємо, з 01.09.2020 набирав чинності наказ Мінфіна від 06.01.2020 р. №261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.07.2020 за №723/35006 (далі – Наказ №261), яким визначено нові правила приєднання до договору про визнання е-документів з ДПС.

Відтак, слід знати, приєднання до договору про визнання електронних документів відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

Договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на день набрання чинності Наказом №261 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених пунктом 5 розділу III Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами. 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Митне оформлення авто, ввезених в Україну: відповіді на питання від ДФС

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X