Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи включається в середньооблікову чисельність працівників для обрахунку нормативу фізична особа – підприємець?
Консультації

Чи включається в середньооблікову чисельність працівників для обрахунку нормативу фізична особа – підприємець?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Ні, не включається. Адже, фізична особа – підприємець є роботодавцем. Зокрема, частина 1 статті 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю” передбачено, що норматив розраховується для ФОП, які використовують найману працю, із середньообліковою кількістю штатних працівників облікового складу.

 

Держпраці


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

листопад, 2021

X