Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Чому жінки люблять сумочки?
На правах реклами Це цікаво

Чому жінки люблять сумочки?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сумочки. Начебто нічого особливого – це просто річ для необхідних жіночих дрібничок, які мають бути під рукою. Тим не менш, світ божеволіє від них. Що такого в цих непомітних аксесуарах, що вони займають таке особливе місце в серцях (і гардеробах) жінок?

Бо практичні

Чоловіки часто жартують, що в жіночій сумочці можна знайти все: від губної помади і парасольки до загубленої Атлантиди. За цим чарівним перебільшенням ховається незаперечний факт: жінки люблять бути готовими до будь-якого випадку – до несподіваного дощу, головного болю чи стрілки на колготках. Сумка-шопер – найпопулярніший жіночий аксесуар. Не дивно – вона практична, містка і стильна. Якщо вирішили купити сумку-шопер в Україні, замовте на сайті https://inbag.ua/shoppers.html. Якщо вдало підібрати цей аксесуар, він навіть зможе приховати недоліки фігури, оптично змінюючи її пропорції.

Поміститься все

У містку сумку-шопер поміститься все і навіть більше. 

  • Жінки можуть взяти із собою документи, необхідні для роботи, спорядження для післяобідньої йоги та покупки для швидкої вечері. 
  • Завдяки практичним відділенням і кишеням можна розсортувати всі дрібниці, щоб швидко знайти те, що потрібно. 
  • Зручні ремінці та ручки дозволяють транспортувати весь багаж так, як це зручно та найбільше подобається – на плечі, на згині ліктя або в руці.

Додають характер

Сумочки мають велику силу. Вони можуть додати наряду роковий відтінок, повітряну легкість або класичну елегантність. За однієї умови: якщо вони правильно підібрані. Універсальних моделей немає. Адже сумка-клатч не підійде до джинсових джоггерів, а сумка-шопер, хоч і стильна, і елегантна, але не пасуватиме до вбрання на весілля подруги. Зазвичай клатчі вміщують лише телефон і пачку серветок, але додають елегантності та стилю кожному вбранню. Зате на щодень слід обирати практичні речі, наприклад, уже згадані сумки-шопери. Вони вдало поєднуються і з офіційним чи діловим стилем.

Індикатор стилю

Кожна сумочка – велика і маленька, елегантна і повсякденна, матова і блискуча, на довгому ланцюжку і з короткими ручками – може стати індикатором стилю. Саме в цих непомітних аксесуарах найсильніше відображаються зміни трендів. Вибираючи правильний колір, крій або фактуру матеріалу, ми демонструємо, що знаємо, що зараз на вершині моди. Вони є практичним доповненням до вбрання, демонструють почуття стилю та знання трендів, містять усе, що нам потрібно щодня. Таке поєднання функціональності та стилю робить шопери особливими в гардеробі кожної жінки.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка