Головна » На правах реклами » Чи можна використовувати ботів для торгівлі криптовалютою?
На правах реклами

Чи можна використовувати ботів для торгівлі криптовалютою?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Світ стає настільки автоматизованим, що заміна людської праці роботами вже не є чимось новим. Не так давно з’явився і робот для біржі криптовалют, який може замінити або частково замінити роботу професійних трейдерів.

Що таке криптовалютні боти?

Боти для криптобіржі – це спеціальні програмні коди, призначені для торгівлі криптовалютою. З-за допомогою таких ботів трейдерам не потрібно виконувати їх рутинну та дуже монотонну роботу. 

Боти займаються відслідковуванням активностей на ринку криптовалюти та аналізують торгові дані. Зазвичай бот для торгівлі на біржі криптовалют виконує функції, запрограмовані людиною, проте, в залежності від виду боту, його функції можуть відрізнятися.

Які існують боти у криптосвіті?

Існують різні види криптовалютних ботів, найпоширенішими серед яких вважаються: прості, продвинуті, скриптові та боти-сигнали. 

  • Прості криптовалютні боти діють виключно у рамках запрограмованної стратегії.

  • Продвинуті  криптовалютні боти діють частково за запрограмованою стратегією або взагалі без неї.

  • Скриптові криптовалютні боти може настроїти людина, яка розбирається у програмуванні, тому що такі боти йдуть з відкритим початковим кодом.

  • Криптовалютні боти-сигнали виконують функцію збору даних та аналізують, коли краще купувати або продавати криптовалюту.

Також існує спеціальний бот для біржі криптовалют, призначений для створення або підтримки ліквідності на ринку. Він називається маркетмейкером.

Як правильно використовувати ботів на криптобіржах?

Просто купити бота та почати заробляти на криптовалюті – помилкова думка. Жодний бот не зможе принести заробіток, якщо його правильно не запрограмувати та час від часу не перевіряти його дії. 

Для успішної роботи бота для торгівлі на біржі криптовалют необхідно:

  • обрати необхідний вид бота / ботів,

  • правильно його запрограмувати, 

  • слідкувати за змінами ринку криптовалюти, відповідно до яких коригувати налаштування бота. 

Що потрібно знати при використанні торгових ботів?

Бот не несе відповідальність за заробіток користувача. Адже правильне налаштування боту – це навіть не половина роботи. 

Потрібно перевіряти, чи оновлюються налаштування торгового боту та чи вчасно ліквідуються помилки. Потрібно моніторити ринок криптовалюти та вчасно змінювати налаштування, або не піти собі в мінус.

Звичайно, для побудови правильної стратегії торгового боту необхідно дуже класно розбиратися у криптовалюті та вміти на ній заробляти. Тільки маючи успішний досвід у торгівлі криптовалютою можна розібратися із криптоботами та правильно їх застосовувати.

61 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X