Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи подавати форму 20-ОПП при перейменуванні вулиці?
Консультації

Чи подавати форму 20-ОПП при перейменуванні вулиці?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу, у разі якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщений об’єкт оподаткування, то платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (далі – повідомлення за ф. №20-ОПП) з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування. 

У розділі 3 повідомлення за ф. №20-ОПП зазначається нове місцезнаходження такого об’єкта. 

У разі внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких розташований об’єкт нерухомого майна, та внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Реєстр) у зв’язку зі зміною назви чи перейменування вулиці платник податків подає повідомлення за ф. №20-ОПП протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до Реєстру.

Для суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та програмні РРО (далі – ПРРО) відповідно до законодавства, у разі якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщено об’єкт оподаткування (господарську одиницю), в якому застосовується РРО та/або ПРРО, повідомлення за ф. №20-ОПП подається з метою уникнення розбіжностей між відомостями щодо місцезнаходження цієї господарської одиниці.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка