Головна » Бухгалтеру » Консультації » Де можна дізнатися про рахунки для сплати податків
Консультації

Де можна дізнатися про рахунки для сплати податків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Банківські реквізити для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, митних та інших платежів до бюджету визначаються Державною казначейською службою України  і повідомляються територіальному органу ДФС, а тому для їх отримання платнику податків необхідно звернутись до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС в рубриці Головна/Бюджетні рахунки та рубриці Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Водночас платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

 

 

19 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X