Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Депутати підтримали Законопрєкт про покарання та штрафи за виготовлення, збут та використання фейкових ковід-сертифікатів
Ініціативи законотворців

Депутати підтримали Законопрєкт про покарання та штрафи за виготовлення, збут та використання фейкових ковід-сертифікатів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Прийнято за основу проект Закону “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”

Законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс статтею 3213, яка передбачає:

  1. «Встановлення відповідальності за використання особою завідомо підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб у вигляді штрафу від 17 тисяч до 34 тисяч гривень або обмеження волі на строк до двох років.
  2. Встановлення відповідальності за внесення медичним працівником завідомо неправдивих відомостей до медичної документації щодо проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб у вигляді штрафу від 34 тисяч до 68 тисяч гривень або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
  3. Встановлення відповідальності за виготовлення з метою збуту, збут підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб у вигляді штрафу від 85 тисяч до 170 тисяч гривень або позбавленням волі на строк до трьох років».

Законопроект зареєстровано за №6084.

 

ВРУ

26 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X