Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » ДФС надала реквізити рахунків для сплати податку на прибуток великими платниками податків
Новини законодавства

ДФС надала реквізити рахунків для сплати податку на прибуток великими платниками податків

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Міжрегіональне ГУ ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників повідомляє, що відповідно до п. 17 ст. 64 розділу III "Місцеві бюджети" Бюджетного кодексу України, 10 % податку на прибуток підприємств включаються до доходів загального фонду бюджетів міст республіканського АРК та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Після відкриття Державною казначейською службою на рівні головних управлінь Державної казначейської служби бюджетних рахунків для зарахування податку на прибуток від великих платників податків з ознакою «99» сплата цього податку платниками, які знаходяться на податковому обліку в Міжрегіональному головному управлінні ДФС - Центральному офісі з обслуговування великих платників, спеціалізованих державних податкових інспекціях по роботі з великими платниками (далі – ЦО та СДПІ відповідно) та місце обліку яких відмінне від місця реєстрації, повинна здійснюватися на такі рахунки.

 

Датою початку здійснення операцій на рахунках для зарахування до бюджетів податку на прибуток підприємств, сплаченого великими платниками податків, визначено 1 березня 2016 року.

Реквізити рахунків для сплати податку на прибуток підприємств великими платниками податків  наведені у переліку запосиланням >>>

Перелік підприємств, місце реєстрації в СДПІ яких не співпадає з юридичною адресою>>>

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  НБУ внес изменения в Инструкцию о порядке открытия, использования и закрытия счетов с 04 сентября 2015 г.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пятнадцать − 8 =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Если вы желаете преуспеть, вы должны искать новые пути, а не ходить по истоптанным дорогам достигнутого успеха

ДФС надала реквізити рахунків для сплати податку на прибуток великими платниками податків

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом