Головна » Бухгалтеру » Консультації » ДФС наводить зразок заповнення оновленої форми декларації про доходи за 2016 рік
Консультації

ДФС наводить зразок заповнення оновленої форми декларації про доходи за 2016 рік

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ФСУ в листі від 12.12.2016 р. № 39537/7/99-99-13-01-03 нагадує: із 01.01.2017 р. розпочинається кампанія декларування.

До того ж контролери зауважили:

  • наказом Мінфіну від 15.09.2016 р. № 821 унесено зміни до форми податкової декларації, яка запроваджується з 01.01.2017 р.;
  • у зв’язку з упровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18% і скасуванням пп. «є» п. 176.1 ПКУ в платників податку, які отримували доходи від 2-х і більше податкових агентів у розмірі, визначеному пп. «є» п. 176.1 ПКУ, за результатами 2016 року не виникає обов’язку щодо подання декларації.

Фізособи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, з 01 січня 2016 року авансові платежі з ПДФО розраховують та сплачують згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня та до 20 жовтня). Своєю чергою, авансовий платіж за 4-й календарний квартал не розраховується та не сплачується.

 

Зважаючи на вказані зміни протягом звітного (податкового) року, авансові платежі з податку на доходи фізосіб формуються в платника податку в ІКП як переплата, а нарахування податкових зобов’язань здійснюються за даними податкової декларації за відповідний звітний (податковий) період. При цьому платник податків визначає суму податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, за результатами звітного (податкового) року в рядку 1.1 додатка Ф2, яка переноситься до графи 6 рядка 10.7 податкової декларації.

Платник податків у рядках 1.2–1.4 додатка Ф2 зазначаєсуму сплачених авансових платежів із податку на доходи фізичних осіб; залишок суми ПДФО, що підлягає сплаті або поверненню з урахуванням сплачених авансових платежів, при цьому такі показники в ІКП платника податків не відображаються.

Водночас фіскали надали зразок заповнення оновленої форми звітності.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz

Наша розсилка

Розшукуємо авторів

Випадкова цитата

Экономический кризис раскроет то, чего не в состоянии обнаружить аудиторы

ДФС наводить зразок заповнення оновленої форми декларації про доходи за 2016 рік

Час читання: 3 min
0
Наша розсилка

Хочете отримувати оновлення нашого сайту на свою пошту?

Дякуємо за ваш вибір
Гарного вам дня :)

Поділитися з другом