Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ДФС оприлюднило оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік
Держоргани інформують

ДФС оприлюднило оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДФСУ на своєму офіційному сайті оприлюднила оновлений план-графік документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік:

Як зазначили податківці,  з урахуванням коригування (березень 2018 року) викладено:

  • Розділ І плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб”;
  • Розділ ІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів” з урахуванням коригування.

Завантажити їх можна тут

Розділ ІІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки самозайнятих осіб” (завантажити) та розділ ІV плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (завантажитизалишено без змін.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. 

Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них – ДФСУ та Держпраці. 

36 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X