Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » ДФСУ оприлюднила проект Порядку розгляду скарг на рішення комісії ДФСУ про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН
Ініціативи законотворців

ДФСУ оприлюднила проект Порядку розгляду скарг на рішення комісії ДФСУ про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
На офіційному сайті ДФСУ оприлюднено проект постанови Кабміну (завантажити), яким запроваджується Порядок розгляду скарг на рішення комісії Державної фіксальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (завантажити).Проект постанови розроблено відповідно до вимог абзацу другого пп. 4 п. 94 розділу І Закону  № 1797-VIII.Але це тільки проект.Зауваження та пропозиції стосовно проекту постанови, податківці просять надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:1) ДФСУ: 04655, МПС, м. Київ - 53, Львівська площа, 8,e-mail:monitoringcentr@sfs.gov.ua.2) Мінфін: 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2,e-mail: infomf@minfin.gov.ua.Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу ДФСУ: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11, e-mail:  inform@dkrp.gov.ua. 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Наказ МінФіна від 23.02.2017 р. № 276

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

девятнадцать + 16 =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Перестаньте бояться провала

ДФСУ оприлюднила проект Порядку розгляду скарг на рішення комісії ДФСУ про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом