Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації » ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО
Консультації

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд гарантування) відповідно до рішення виконавчої дирекції №186/15 від 06 серпня 2015 року був прийнятий наказ № 261 від 18 серпня 2015 року щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території (АР Крим та м. Севастополь).

Відповідно до даного наказу, Фондом гарантування буде здійснено ряд заходів з метою забезпечення виконання державних гарантій перед громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

Уповноваженими особами Фонду гарантування на здійснення тимчасової адміністрації в неплатоспроможних банках має бути забезпечено складання списків вкладників для отримання коштів в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до укладених з банком договорів банківського вкладу (депозиту) та банківського рахунку.

В свою чергу, уповноваженими особами Фонду на ліквідацію неплатоспроможних банків має бути забезпечено формування та подання до Фонду гарантування повного переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території.

Після здійснення вищезазначених дій Фондом гарантування буде забезпечено виплати коштів в межах гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків, які проживають на території АР Крим та м. Севастополь.

Для отримання коштів в установах банку, що здійснює виплати, вкладникам необхідно буде надати оригінали наступних документів:

 

- дійсний паспорт громадянина України;

- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або відмітки у паспорті громадянина України про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.

Читати по темі:  ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.

Довідкова інформація за телефонами:

-  800-30-40-10, 0 800-503-435 – «Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні);

- 0 800 308-108 - «Гаряча лінія» Фонду (дзвінки по Україні безкоштовні).

Джерело: ФГВФО

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

16 − 3 =

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье – работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения – заставь людей работать на себя

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом