Головна » Бухгалтеру » Консультації » ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО
Консультації

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ. ІНФОРМАЦІЯ ВІД ФГВФО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд гарантування) відповідно до рішення виконавчої дирекції №186/15 від 06 серпня 2015 року був прийнятий наказ № 261 від 18 серпня 2015 року щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території (АР Крим та м. Севастополь).

Відповідно до даного наказу, Фондом гарантування буде здійснено ряд заходів з метою забезпечення виконання державних гарантій перед громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

Уповноваженими особами Фонду гарантування на здійснення тимчасової адміністрації в неплатоспроможних банках має бути забезпечено складання списків вкладників для отримання коштів в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до укладених з банком договорів банківського вкладу (депозиту) та банківського рахунку.

В свою чергу, уповноваженими особами Фонду на ліквідацію неплатоспроможних банків має бути забезпечено формування та подання до Фонду гарантування повного переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території.

Після здійснення вищезазначених дій Фондом гарантування буде забезпечено виплати коштів в межах гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків, які проживають на території АР Крим та м. Севастополь.

Для отримання коштів в установах банку, що здійснює виплати, вкладникам необхідно буде надати оригінали наступних документів:

– дійсний паспорт громадянина України;

– документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або відмітки у паспорті громадянина України про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

– особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.

Довідкова інформація за телефонами:

0 800-30-40-10, 0 800-503-435 – «Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні);

– 0 800 308-108 – «Гаряча лінія» Фонду (дзвінки по Україні безкоштовні).

Джерело: ФГВФО


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X