Головна » Бухгалтеру » Консультації » Довідка про статус Підприємця у фізособи!
Консультації

Довідка про статус Підприємця у фізособи!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Насправді – це “крик душі” ДФС. І ми це розуміємо. Багато інстанцій, особливо це стосується управлінь ФСС, у переліку документів, котрі подаються для оформлення допомоги чи для реєстрації чогось, т.і., дійсно у переліку документів зазначають таку довідку. Деякі статті на теренах інтернету передруковують подібні “дурощі”, як підказка для користувачів, які документи потрібні для оформлення чогось (це може бути оплата лікарняного, виплата допомоги по вагітності та пологам, т.і.)

Отже зауважте, як діяти в подібній ситуації.

 

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що надання органами ДФС довідок про наявність у фізичної особи статусу підприємця чинними нормативно-правовими актами не передбачено.
  Відповідно до норм  Закону України від 15.05. 2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зі змінами та доповненнями, створено Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Відомості, що містяться в ЄДР, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених Законом № 755, за їх надання стягується плата (част.1 ст. 11 Закону № 755).

Забезпечення ведення ЄДР та надання відомостей з нього належить до повноважень суб’єктів державної реєстрації.

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань затверджений наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5.

Розпорядником ЄДР є Міністерство юстиції України, яке запровадило он-лайн сервіс отримання відомостей з ЄДР через офіційний веб-сайт за адресою: https://usr.minjust.gov.ua.

ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Українці повинні заплатити податки за свої квартири і будинки

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X