Головна » Бухгалтеру » Консультації » Довідку про отримані доходи можна отримати в електронному вигляді
Консультації

Довідку про отримані доходи можна отримати в електронному вигляді

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими нормативно-правовими актами.    Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.        

Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді може сформувати виключно фізична особа.

Щодо фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП), то вони можуть за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету  надіслати лист (запит) до відповідного органу ДПС.

Форма  такого листа має містити наступні реквізити:

-регіон в якому знаходиться орган ДПС;

-орган ДПС, до якого відправляється лист;

-тип документа;

-тематика звернення;

-короткий зміст листа;

-сканований документ, який необхідно завантажити (файл повинен бути у форматі pdf із обмеженням розміру не більше 2 МБ).

Запит на отримання довідки про доходи (далі – Запит) складається у довільній формі та повинен містити достатню інформацію про особу, яка звертається із Запитом, а також предмет Запиту.

Датою подання Запиту є дата його реєстрації в органі ДПС. Протягом одного робочого дня після надсилання такого Запиту до органу ДПС  його автора  буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації. Інформацію щодо отримання та реєстрації Запиту в органі ДПС можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету, відправлені листи – у вкладці «Відправлені документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Отже, ФОП незалежно від обраної системи оподаткування (єдиний податок, загальна система оподаткування) мають право надіслати Запит у довільній формі через меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Довідка про доходи формується довільної форми та надсилається платнику податків поштою у термін, передбачений ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

27 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X