Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ДПС опублікувала Опис АРІ для розробників програмного РРО
Держоргани інформують

ДПС опублікувала Опис АРІ для розробників програмного РРО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна податкова служба України інформує, що з метою реалізації вимог Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), зокрема, в частині забезпечення інтеграції фіскального сервера контролюючого органу з програмними реєстраторами розрахункових операцій (далі – ПРРО) через програмний інтерфейс (АРІ), ДПС розроблено Опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу.

Цей Опис містить інформацію щодо режимів роботи ПРРО, включаючи офлайн, опис елементів даних, які використовуються в методах АРІ, ХML-формати розрахункового документа та фіскального звітного чека (z-звіту) тощо.

Його вивчення допоможе спростити впровадження існуючих ПРРО, Якщо ж ви віддаєте перевагу готовому програмного комплексу, платіжний сервіс Fondy першим в Україні розробив такий для представників сфери електронної комерції.

Опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу до 19.04.2020 може застосовуватись як тестовий варіант розробниками ПРРО, суб’єктами господарювання, які мають намір використовувати ПРРО після набрання чинності Законом № 128 – з 19.04.2020.

У разі наявності пропозицій, зауважень до опису АРІ фіскального сервера контролюючого органу, просимо їх надсилати на електронну адресу: rro.api@tax.gov.ua.

31 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X