Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » ДПС створить окремий відділ для перевірки доходів «заможних» громадян в межах податкової кампанії нульового декларування.
Ініціативи законотворців

ДПС створить окремий відділ для перевірки доходів «заможних» громадян в межах податкової кампанії нульового декларування.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Державна податкова служба (ДПС) створить спеціальний відділ для перевірки доходів заможних українців, але це станеться лише після ухвалення парламентом відповідного закону. Тоді відомством “буде вжито всіх необхідних організаційно-правових заходів щодо створення зазначеного підрозділу”. На сьогодні немає затвердженого переліку критеріїв щодо визначення «саможності» громадян. Він має бути затверджений окремим Законом. Наразі такий проект навіть ще не розроблений Мінфіном.

Про це у ДПС повідомили у відповідь на запит UBR.ua.

Раніше Міністерство фінансів у меморандумі з Міжнародним валютним фондом пообіцяло, що “податковий спецназ” буде створено до 1 грудня цього року.

Ознайомитись із текстом листа про наміри

Однак на сьогодні так і не створено відповідного підрозділу ДПС.

З 1 вересня розпочалася кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яка триватиме до 1 вересня наступного року. У ДПС повідомили, що вже створила відповідний структурний підрозділ, який займається “податковою амністією”.

 

Джерело


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X