Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Економічний паспорт українця. Чий приклад хоче наслідувати Зеленський
Ініціативи законотворців Це цікаво

Економічний паспорт українця. Чий приклад хоче наслідувати Зеленський

Поділіться з друзями - підтримайте проект

“Кошти, плата за використання наших надр, накопичуватиметься на рахунках дітей українців”, – так у промові до парламенту президент Зеленський анонсував запровадження економічних паспортів.

Він пояснив, що накопичені гроші можна буде використати на освіту в Україні чи купівлю житла – після досягнення повноліття.

Згодом на офіційному сайті Офісу президента з’явилася інформація, що учасники “Фонду майбутніх поколінь” зможуть витратити кошти на лікування або перерахувати на власне пенсійне забезпечення. В ОП посилаються на текст законопроєкту, який президент вніс до парламенту. Водночас на сайті Ради поки що цього тексту немає.

Ідею про виплати на освіту та житло Володимир Зеленський озвучував ще під час виборчої кампанії. На початку 2020 року у парламенті навіть зареєстрували відповідний проєкт, у якому автори пропонували відраховувати на спеціальні рахунки неповнолітніх у “Фонді майбутнього” 1% від продажу корисних копалин.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X