Головна » Бухгалтеру » Консультації » Електронні сервіси ДПС працюють у штатному режимі
Держоргани інформують Консультації

Електронні сервіси ДПС працюють у штатному режимі

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Державна податкова служба України приносить вибачення за тимчасові незручності  і повідомляє наступне. З 22 години 30 хвилин 24 грудня Інформаційно-телекомунікаційні системи (ІТС) та електронні сервіси працюють у штатному режимі. 

Електронні документи, які були надіслані до ДПС, прийняті та оброблені з урахуванням дії операційного дня для кожного типу документів. Акцизні накладні та розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі акцизних накладних, що були направлені до ДПС 24 грудня у період тимчасового обмеження роботи ІТС Державної податкової служби, прийняті і оброблені вчасно 24 грудня. 

Податкові накладні та розрахунки коригування, направлені платниками для реєстрації у робочі дні 20, 23 та 24 грудня 2019 року, були отримані ДПС після завершення операційного дня 24 грудня, і будуть зареєстровані 26 грудня 2019 року, у перший робочий операційний день. 

Відповідно до пункту 42-1.10 статті 42 та пункту 231.6 статті 231 Податкового кодексу України штрафні санкції та пеня, передбачені цим Кодексом за порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган, не застосовуватимуться.

ДПС

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Доступ до сервісів ДПС сьогодні обмежено!

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X