Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Фахівці! Всі працювати у владу!
Новини законодавства

Фахівці! Всі працювати у владу!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Вчора на офіційному сайті Уряду України опубліковано повідомлення про початок реформування державної влади. В. Гройсман «Уряд прийняв рішення розпочати реформу міністерств: десять міністерств будуть проводити необхідні зміни у своїй структурі. Розпочинаємо процес спільно з нашими європейськими партнерами. Сподіваюсь, зможемо залучити тисячу, можливо і більше тисячі, нових людей, які прийдуть на нові вакансії. До них будуть нові вимоги, вони мають володіти новими сучасними компетенціями, які дозволять державній владі бути ефективною. Найголовніше: побудувати нову систему надання послуг в нашій країні»

Як ми писали раніше, кадрові зміни мають розпочатися вже восени. Претендетів в обов’язковому порядку перевірятимуть на рівень володіння українською мовою. Перевіряючі — члени комісії, не більше як 4 людини, всі представники уповноважених ВНЗ.

 

Також, як стало відомо, молодих та перспективних запрошують на стажування до Фонду Держмайна, котре може тривати до 6 місяців, в залежності від індивідуального плану.

Тож молоді фахівці, на старт! Початок реформи — 01 травня 2017 року!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Чи є обов’язковим відпрацювання двотижневого терміну у зв’язку зі звільненням за власним бажанням

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

19 − 8 =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней — это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

Фахівці! Всі працювати у владу!

Час читання: <1 min
0

Поділитися з другом