Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Фахівці! Всі працювати у владу!
Новини законодавства

Фахівці! Всі працювати у владу!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Вчора на офіційному сайті Уряду України опубліковано повідомлення про початок реформування державної влади. В. Гройсман “Уряд прийняв рішення розпочати реформу міністерств: десять міністерств будуть проводити необхідні зміни у своїй структурі. Розпочинаємо процес спільно з нашими європейськими партнерами. Сподіваюсь, зможемо залучити тисячу, можливо і більше тисячі, нових людей, які прийдуть на нові вакансії. До них будуть нові вимоги, вони мають володіти новими сучасними компетенціями, які дозволять державній владі бути ефективною. Найголовніше: побудувати нову систему надання послуг в нашій країні”

Як ми писали раніше, кадрові зміни мають розпочатися вже восени. Претендетів в обов’язковому порядку перевірятимуть на рівень володіння українською мовою. Перевіряючі – члени комісії, не більше як 4 людини, всі представники уповноважених ВНЗ.

Також, як стало відомо, молодих та перспективних запрошують на стажування до Фонду Держмайна, котре може тривати до 6 місяців, в залежності від індивідуального плану.

Тож молоді фахівці, на старт! Початок реформи – 01 травня 2017 року!

19 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X