Головна » На правах реклами » Фастфуд: найкращі ідеї для бізнесу
На правах реклами

Фастфуд: найкращі ідеї для бізнесу

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відкрити точку продажу фастфуду — одна з простих та ефективних ідей для бізнесу. Зважаючи на кількість ресторанів та кафе, варто знати, які страви сьогодні користуються найбільшим попитом та можуть стати джерелом прибутку.

Найпопулярніші страви фастфуду

Найбільшою популярністю серед споживачів користуються недорогі та поживні страви, які зручно їсти. Серед них:

  • гамбургер;
  • хот-дог;
  • сендвіч;
  • картопля фрі;
  • круасан;
  • шаурма;
  • нагетси.

Хот-доги, гамбургери, курасани та сендвічі — це різноманіття начинок, тому кожен може знайти свій варіант серед цих страв. У більшості випадків вони містять м’ясні вироби, сир, овочі та соуси. Рецепти можуть змінюватися відповідно до сезону, що дозволяє зробити страву дешевшою. Шаурма також належить до цієї категорії, проте начинка загортається в лаваш, а м’ясо має смажитися на спеціальному грилі. Таке обладнання можна встановити і в приміщенні, і у вуличній точці. Усі види популярного фастфуду можна знайти та скуштувати в Pizza House.Картопля фрі, нагетси можуть бути окремою стравою або додатком до основної. Бургери та хот-доги часто подають саме із картоплею фрі, що додає страві ситності, а відтак і додаткової вартості.

Корисний фастфуд — окрема ніша бізнесу

Сьогодні, коли піклуватися про здоров’я стало навіть модно, затребуваним стає і корисний фастфуд. Які страви можна приготувати швидко та дешево, але корисно? Одна з них — це WOK-лапша, яка готується в спеціальній глибокій сковорідці. Метод приготування спрямований на збереження вітамінів та мікроелементів, а також смаку інгредієнтів. Лапша завжди готується з великою кількістю овочів, а також із м’ясом та рибою. Для приготування на сковороді вок не потрібна олія, тому страва виходить не жирною.

Серед корисних та швидких страв також можуть бути суші. Рис, морепродукти та водорості — вигідне поєднання білків, вітамінів та мікроелементів. Однак калорійність ролів із рису залишається високою. Також корисною і швидкою їжею можуть стати салати, супи, смузі. Головне — швидке приготування та зручна упаковка.

92 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X