Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Фондом соціального страхування України буде зменшено кількість перевірок страхувальників (роботодавців)
Держоргани інформують

Фондом соціального страхування України буде зменшено кількість перевірок страхувальників (роботодавців)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

19 липня 2018 року відбулося позачергове засідання правління Фонду, проведення якого зумовлено необхідністю прийняття рішень щодо оновлення нормативно-правових актів з питань статутної діяльності Фонду.

Одним із ключових питань, яке було схвалено правлінням – це Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Порядком впроваджуються нові підходи до обслуговування страхувальників та упередження можливих помилок при визначенні розміру допомоги та страхових виплат страхувальниками.

Так, робочими  органами виконавчої дирекції Фонду до прийняття рішення про проведення фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності  буде запроваджено попередній контроль щодо правильності нарахування таких виплат та у разі виявлення помилок надано рекомендації страхувальнику щодо їх усунення.

Цей крок дозволить мінімізувати ризик затримок при виплаті допомоги по тимчасовій втраті працездатності та, в подальшому, зменшити навантаження на роботодавців за рахунок спрощення звітності.

Крім того, Порядок дозволить уникнути в подальшому здійснення перевірок страхувальників (роботодавців) Фондом в питаннях фінансування допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Також,  було прийнято такі рішення:

  • внесення змін до порядків надання застрахованим особам матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
  • затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей, привівши його у відповідність до норм діючого законодавства.

Крім того, правління Фонду у новій редакції затвердило Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Затверджено порядки списання Фондом безнадійної дебіторської заборгованості зі сплати страхових коштів та списання кредиторської заборгованості Фонду, строк позовної давності якої минув.

Також внесено зміни до граничної чисельності працівників та структури виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Мінсоцполітики

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

11 − два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Единственной преградой к осуществлению наших планов на завтра могут быть наши сегодняшние сомнения

— Франклин Рузвельт

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

  • 24
    4 дня ago by buh24comua #Б24
  •   24
    6 дней ago by buh24comua Жизненно :) #Б24
  • 2 недели ago by buh24comua Як потрібно зустрічати бухгалтера з роботи

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: