Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП: роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, може бути платником ЄП першої групи?
Консультації

ФОП: роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, може бути платником ЄП першої групи?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

НІ! НІ! НІ!

Фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

Згідно з п. 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них», затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 26.07.2005 № 209 зі змінами та доповненнями, торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо.

До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

ЗІР 107.01.01


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Платники податку на прибуток, які повинні звітувати у 2016 році щоквартально
Мітки

Наша розсилка

Події

травень, 2021

X