Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП: використання коштів з розрахункового рахунку для власних потреб. Позиція ДПС
Консультації

ФОП: використання коштів з розрахункового рахунку для власних потреб. Позиція ДПС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Чи має право ФОП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

 Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із змінами та доповненнями (далі – ГКУ), підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
     Водночас ст. 44 ГКУ визначено, що підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.
     Враховуючи викладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

ЗІР 104.11


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Зміни до Положення про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Наша розсилка

Події

лютий, 2020

Реклама

X