Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ФСС про подання зави-розрахунку в нових реаліях
Держоргани інформують

ФСС про подання зави-розрахунку в нових реаліях

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У зв’язку із значним збільшенням кількості заяв-розрахунків, поданих страхувальниками для отримання матеріального забезпечення застрахованих осіб до Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у місті Києві, заяви-розрахунки в паперовому вигляді з 12 листопада 2020 також приймаються за адресоюм. Київ, пров. Артилерійський, 7-9 (11 поверх, станція метро Берестейська).

Також з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

Для цього страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Як і раніше, заяву-розрахунок можна подати до відділень управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві особисто. Однак, наполегливо радимо на час карантину робити це онлайн, віддавши перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Але навіть, якщо роботодавець не має можливості подати заяву-розрахунок дистанційно, Фонд запровадив безконтактний прийом документів – для цього у відділеннях розташовані спеціальні скриньки.

ФСС

До речі, про скриньки – так вони там реально існують, але звертаємо увагу, що ви маєте покласти ваш пакет документів разом із конвертом, із маркою, та чітко вказати адресу – при наявності помилок – вам буде надіслано поштою повідомлення.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X