Головна » Бухгалтеру » Консультації » Гроші з боржника будуть стягувати в один клік
Ініціативи законотворців Консультації

Гроші з боржника будуть стягувати в один клік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

78% відділів Державної виконавчої служби вже підключено до системи дистанційного обслуговування в органах Казначейства, яка дозволить скоротити час на зараховування коштів стягувачу.

Підключити до системи 100% відділів ДВС планується до середини наступного року, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу Мін’юста.

Як зазначив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, раніше виконавцю доводилось формувати платіжні доручення у паперовому вигляді та фізично доставляти до відповідних органів Державної казначейської служби. Підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» дає можливість в один клік здійснювати перерахунок коштів стягувачу.

Система працює наступним чином. Кошти, стягнуті з боржника (у тому числі одержані від реалізації його майна), зараховуються на рахунок органу ДВС в органах Казначейства. Після цього не пізніше наступного робочого дня на підставі платіжних доручень перераховуються на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом.

Платіжні доручення формуються в Автоматизованій системі виконавчого провадження та надсилаються до органів Казначейства накладанням електронних цифрових підписів та електронної цифрової печатки.

Закон і Бізнес

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Щодо переведення системи зупинення реєстрації податкових накладних у тестовий режим

Наша розсилка

Реклама

Події

січень, 2020

Random Quote

Деньги — только транспортное средство, которое предоставляет вам варианты, и я говорю, что есть только одна вещь, которую деньги не могут купить — бедность.

— Джерри Дойл
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: