Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ГУ ДФС в Київській області оприлюднила інформацію про СГ, корі мають податковий борг
Держоргани інформують

ГУ ДФС в Київській області оприлюднила інформацію про СГ, корі мають податковий борг

Нормами п.35.4 ст.35 ПКУ передбачено забезпечення оприлюднення інформації, зокрема, щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Форма такої інформації та порядок її оприлюднення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики. Цим самим положенням Податкового кодексу передбачено щомісячне оприлюднення такої інформації.

           В оприлюдненій інформації зазначається:

—   найменування суб’єкта господарювання;

—   ПІБ його керівника;

— найменування територіального органу ДФС України, де суб’єкт господарювання перебуває на обліку із зазначенням ПІБ керівника такого органу ДФС;

— загальна сума податкового боргу суб’єкта господарювання в тисячах гривень з розбивкою на борг у державний та місцевий бюджети.

У разі якщо у наведеному списку значення суми податкового боргу становить «0» — це означає, що сума заборгованості складає менше 0,5 тис грн.

Інформація оприлюднюється на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в розділі «Реєстри»-«Переліки»-Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг  за посиланням.

ДФС у К.О.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четырнадцать + десять =

Пошук від Google

Наша розсилка

Деньги — только транспортное средство, которое предоставляет вам варианты, и я говорю, что есть только одна вещь, которую деньги не могут купить — бедность.

— Джерри Дойл

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: