Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ГУ ДФС в Київській області оприлюднила інформацію про СГ, корі мають податковий борг
Держоргани інформують

ГУ ДФС в Київській області оприлюднила інформацію про СГ, корі мають податковий борг

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Нормами п.35.4 ст.35 ПКУ передбачено забезпечення оприлюднення інформації, зокрема, щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Форма такої інформації та порядок її оприлюднення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики. Цим самим положенням Податкового кодексу передбачено щомісячне оприлюднення такої інформації.

           В оприлюдненій інформації зазначається:

–   найменування суб’єкта господарювання;

–   ПІБ його керівника;

– найменування територіального органу ДФС України, де суб’єкт господарювання перебуває на обліку із зазначенням ПІБ керівника такого органу ДФС;

– загальна сума податкового боргу суб’єкта господарювання в тисячах гривень з розбивкою на борг у державний та місцевий бюджети.

У разі якщо у наведеному списку значення суми податкового боргу становить «0» — це означає, що сума заборгованості складає менше 0,5 тис грн.

Інформація оприлюднюється на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в розділі «Реєстри»-«Переліки»-Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг  за посиланням.

ДФС у К.О.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X