Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Ініціативу виділення 1000 грн повністю підтримано ВРУ
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Ініціативу виділення 1000 грн повністю підтримано ВРУ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Прийнято за основу проект Закону “Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)”

Метою законопроекту є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв’язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб’єктів господарювання, а також стимулювання суб’єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

Законопроектом пропонується збільшити на 3 000 000 тис. грн. доходи Державного бюджету України та спрямувати їх Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на фінансування нової бюджетної програми «надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторною хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Джерелом покриття видатків держбюджету на фінансування вказаної нової бюджетної програми пропонується визначити додаткові надходження від податків на прибуток підприємств податку та на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування, рентних плат за спеціальне використання лісових ресурсів та за спеціальне використання води.

Відповідні зміни пропонується внести до ст. 1 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» та додатків №1 «Доходи Державного бюджету України на 2021 рік», №3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік», затверджених Законом.

Проект Закону зареєстровано за №6297.

ВРУ

До відома

18 листопада Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект Закону 6321 про внесення змін до статті 166-11 Кодексу про адміністративні правопорушення у зв’язку із змінами у порядку надання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Законопроект пропонує  введення штрафу до 51 тис. за ненадання або несвоєчасне надання держреєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про її відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юрособи.

67 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X