Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Кабмін оновив умови поділу на зони карантину
Держоргани інформують

Кабмін оновив умови поділу на зони карантину

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину. Регіони підключили до прийняття рішення щодо “червоних” зон.

Відповідне рішення сьогодні прийняв Кабмін.

“Важливий момент – це питання встановлення в регіоні “червоного рівня”. Тобто це практично локдаун регіону. Розглядатиметься у разі перевищення більше ніж в п’ять разів середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19″, –

зазначив Шмигаль.

Рішення про “червону зону” карантину буде прийматись спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Спільне рішення буде прийматися в разі завантаженості більше 75% ліжок в лікарнях протягом 5 днів поспіль, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше, ніж в 5 разів.

Посилення карантину в “червоних зонах” також визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

“Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводить до спалахів хвороби”, –

заявив голова МОЗ Максим Степанов на засіданні.

Заборонятиметься відвідування закладів освіти у всіх зонах у разі, коли на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів. Також рішення про закриття шкіл в “червоній зоні” буде прийматись державною та регіональною комісією спільно.

Щодо “помаранчевої зони”. На вході проведення заходу або на вході до закладу обов’язково встановлюються інформаційні матеріали про площу та максимально можливу кількість відвідувачів. Виключається норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповненості 50% сидячих місць.

Рішення прийнято з доопрацюванням в один день.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що найвищий рівень обмеження буде вводитися, якщо захворюваність в регіоні більш ніж у 5 разів перевищує середній по Україні.

Читати по темі:  Чи має повноваження Кличко закрити Київ на локдаун та чому Київ досі у «помаранчевій» зоні

Раніше повідомлялося, що до послаблення карантину в Україні не готові 19 регіонів і Київ.

Зазначимо, зараз в “червоній зоні” знаходяться Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, ряд інших міст і районів в 11 областях.

РБК


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X